ul. 1 Maja 86
58-500 Jelenia Góra
tel. 75-7525851, tel/fax. 75-7523627
Oficjalna strona Koła Przewodników Sudeckich przy Oddziale PTTK "Sudety Zachodnie" w Jeleniej Górze

W związku z Jubileuszem 50-lecia Rajdu na Raty - Zarząd Oddziału PTTK „Sudety Zachodnie” w Jeleniej Górze (dalej: „PTTK”) ogłasza konkurs na najciekawsze wspomnienie dotyczące uczestnictwa w Rajdach (dalej: „Utwór”).

Każdy, kto chciałby się podzielić swoimi wspomnieniami z wycieczek rajdowych, udzielić informacji jak wyglądała jego pierwsza wycieczka w rajdzie, w jaki sposób dowiedział się o organizowanych przez nasz Oddział wycieczkach oraz o tym, co w jego życiu zmieniło się dzięki uczestnictwu w rajdzie może napisać wspomnienie i przesłać je na adres Oddziału PTTK „Sudety Zachodnie”, najlepiej drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w wersji drukowanej przesłać na adres: Oddział PTTK „Sudety Zachodnie”, ul. 1 Maja 86, 58-500 Jelenia Góra, albo kopertę z tekstem wrzucić do skrzynki przy zewnętrznych drzwiach wejściowych do biura PTTK.

Autorzy najciekawszych prac otrzymają nagrody książkowe.
Liczymy też na użyczenie do skanowania starych zdjęć z Rajdu, sprzed 1990 r.
Termin nadsyłania prac - do 31 maja 2020. Ogłoszenie wyników: do 10 czerwca br.

Na końcu pracy należy umieścić oświadczenie o treści:


Oświadczam i zapewniam, że:
1. Jestem autorem Utworu „................................................” oraz że przysługuje mi całość autorskich praw majątkowych do Utworu, i prawa te nie są obciążone na rzecz jakichkolwiek podmiotów trzecich;
2. Utwór jest w pełni oryginalny, nie stanowi plagiatu ani przeróbki lub opracowania cudzego utworu, ani w żaden inny sposób nie narusza autorskich praw osobistych, majątkowych lub jakichkolwiek innych praw osób trzecich;
3. Utwór nie zawiera nieoznaczonych w jego treści cytatów lub elementów przejętych z innych utworów, z wyjątkiem przysłów, postaci mitologicznych i t.p.;
4. Jestem uprawniony do dysponowania autorskimi prawami majątkowymi do Utworu oraz że przeniesienie na PTTK praw, o których mowa w punkcie (5), nie narusza jakichkolwiek praw osób trzecich;
5. Upoważniam PTTK do nieograniczonego w czasie nieodpłatnego wykorzystania Utworu, w dowolnej formie, dla celów promocyjnych działalności PTTK.


……………………………………………………………………………………….
(Imię i nazwisko, data, podpis)


Informacja dotycząca ochrony danych osobowych:
(1) Administratorem danych osobowych (dalej: Dane) jest Zarząd Oddziału PTTK „Sudety Zachodnie” w Jeleniej Górze, 58-500 Jelenia Góra, ul. 1 Maja 86.
(2) Dane będą przetwarzane zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
(3) Administrator danych osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych osobowych, z którym można się skontaktować poprzez email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
(4) Dane będą przetwarzane wyłącznie w celach prawidłowego przeprowadzenia Konkursu, doręczenia nagród oraz w związku z publikacją Utworu.
(5) PTTK jest uprawniony do wysyłania uczestnikom Konkursu, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, informacji dotyczących uczestnictwa w Konkursie, które nie stanowią informacji handlowych.
(6) Uczestnikom Konkursu przysługuje prawo dostępu do Danych i ich poprawiania oraz żądania usunięcia tych Danych.
(7) Administrator danych informuje, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w Konkursie.
(8) Uczestnikom Konkursu przysługuje prawo dostępu do Danych i ich poprawiania oraz żądania usunięcia tych Danych.
(9) W przypadku, gdy przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody zgodnie z punkcie (7), Uczestnik Konkursu niezależnie od praw wskazanych w punkcie (8) ma prawo do przenoszenia danych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie, poprzez przesłanie wiadomości e-mail na adres wskazany w punkcie (3) bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
(10) Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Administratora wymagane przez Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie
danych), zostały udostępnione na stronie www.pttk-jg.pl.


………………………………………………………………………………………………………………………………
(Imię i nazwisko, data, podpis)

2107079
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
Poprzedni miesiąc
Razem
929
1723
19233
2069066
929
75019
2107079

Twoje IP: 18.204.48.64
2021-08-01 08:12
Visitors Counter


Oddział "Sudety Zachodnie"


Grupa Karkonoska GOPRUWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

przewodnik-sudecki.pl
Oficjalna strona Koła Przewodników Sudeckich przy Oddziale PTTK "Sudety Zachodnie" w Jeleniej Górze