Drukuj

Chętni do przystąpienia do egzaminu na Przodownika Turystyki Górskiej PTTK - co najmniej 2 tygodnie wcześniej przesyłają skan wniosku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 lub: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  (na adres nadawcy zostanie wysłane potwierdzenie o miejscu i terminie egzaminu), a na egzamin dostarczają:

1) kandydaci na przodowników: - oryginał wniosku, - ważną legitymację PTTK, - książeczki GOT dokumentujące odbyte wycieczki i zdobyte odznaki, - zdjęcie do legitymacji przodownickiej formatu 35x45 mm,

2) przodownicy: - oryginał wniosku, - ważną legitymację PTTK, - legitymację przodownicką. Na egzaminie należy posiadać przybory do pisania !

Aktywny wniosek jest dostępny na stronie; http://ktg.pttk.pl/index.php?mod=news&kt=3

Egzaminy odbędą się  26 marca 2015 o godz. 16.30 w Oddziale PTTK „Sudety Zachodnie” w Jeleniej Górze, (ul. 1-go Maja 86, 58-500 Jelenia Góra).

Życzymy wszystkim zdającym sukcesów egzaminacyjnych oraz zadowolenia z działalności przodownickiej, za Dolnośląską komisję egzaminacyjną ds. przodowników turystyki górskiej

- Przewodniczący Komisji przodowników Marek Szot